Møt Lif Laga Teamet 

Administrasjon

IMG_3457.jpg

Åsmund Gylder

Prosjektleder og pressekontakt

gylder@liflaga.no

mobil: 951 34 376

49318336_314505165840838_519214043748106

Adrian Olafsen

Prosjektmedarbeider              Stands/Salgsansvarlig

adrian@liflaga.no

mobil: 941 42 236

50003289_1655320097903190_16837016032253

Ümit Sebastian Stenseth

Nettside, foto og lyd

sebastian@liflaga.no

mobil: 936 28 651 

thomas.jpg

Thomas Aleksander Hagen

Økonomi

thomas@liflaga.no

mobil: 981 24 411‬

Screenshot 2021-08-30 at 13.56.36.png

Kristine Lie Fjørstad

Frivilligkoordinator og Kunstkassa TOLV

kristine@liflaga.no

mobil: 97197283

28584361_1718306151546022_470413952_o.jpg

Didrik Ask Vestaberg

Film og Foto

didrik@liflaga.no

mobil: 483 39 407

StovnerHagen

anne.jpg

Anne Karima Nordengen

Ansvarlig for Stovnerhagen

annekarima@liflaga.no

Anonym-e1491994623630.jpeg

Hasnain Asghar

Medarbeider i Stovnerhagen

Kunstkassa TOLV

Tre Voktere

modell2_utentekst.png

Lucia Zazueta-Vicente

Anonym-e1491994623630.jpeg

Yahya Ibrahim

yahya@liflaga.no

Anonym-e1491994623630.jpeg

Rafael Al Safi

Anonym-e1491994623630.jpeg

Leta