©2019 by Líf laga

Hvem er vi?

Åsmund Gylder

Prosjektleder og pressekontakt

gylder@liflaga.no

mobil: 95134376

Prosjektmedarbeider og salg

adrian@liflaga.no

Adrian Olafsen

Foto, lyd lys

sebastian@liflaga.no

​Ümit Sebastian Stenseth

Utstilling og kunst

dhita@liflaga.no

mobil: 92648884‬

Dhita Siauw

Wahida Salifu

Eplehageverving og plukking

wahida@liflaga.no

Økonomi

thomas@liflaga.no

mobil: 98124411‬

Thomas Aleksander Hagen

Didrik Ask Vestaberg

Transport og salgsstands

didrik@liflaga.no