Vi organiserer

Líf laga i 2020

Transport og salgsstands

didrik@liflaga.no

Didrik Ask Vestaberg

​Ümit Sebastian Stenseth

Nettside, Foto og lyd/lys

sebastian@liflaga.no

Åsmund Gylder

Prosjektleder, nettsider og pressekontakt

gylder@liflaga.no

mobil: 95134376

Anne Karima Nordengen

Ansvarlig for Stovnerhagen

anne@liflaga.no

Thomas Aleksander Hagen

Prosjektmedarbeider og Økonomi

thomas@liflaga.no

mobil: 98124411‬

Allan Gloinson

Koordinator og Prosjektmedarbeider

allan@liflaga.no

Prosjektmedarbeider / Stands / Salg

adrian@liflaga.no

Adrian Olafsen

Sara Zenelaj

Stovnerhagen

sara@liflaga.no

©2020 by One People